Az UFÓ-Utcai Futás Ócsán Sportegyesület ismét kitett magáért! Persze volt mit szedni sajnos, de bízunk benne, hogy egyre több emberben tudatosul, hogy szemetelni azon túl, hogy környezet szennyező, de végtelenül ciki. Mástól elvárni, hogy összeszedje utanunk a szemetet, méginkább.
Legyen már menő tiszta helyen élni, nem eldobni a csikket, szemetet, zsákba dobva kitenni az elpusztult állatokat!
Valószínűleg, jövőre is találkozunl, de ha esetleg rend lenne, akkor ezt az időt és energiát valami jobbrá fordítanánk közösen!
A BÉKE egyesület is emelett az értékrend mellett állt ki a mai napon is . Igaz, UFÓ-Utcai Futás Ócsán Sportegyesület ? 😁683530121_1446859550574196_5001493009557142713_n.jpg
687034159_1446859483907536_9189288271581866004_n.jpg